Datums: 01.04.2019 Sasniegti labi rezultāti olimpiādēs un konkursos

Pagājušajā nedēļā skolā un arī ārpus skolas notika liela rosība, piedaloties dažādos konkursos un olimpiādēs. Tika saņemti rezultāti par 1.martā notikušo vizuālās mākslās olmpiādi Aizputē, kur mūsu skolēniem veicās ļoti labi. Lija Džesika Anne Dāle savā vecuma grupā ieguva 2.vietu, Ralfs Šenfelds un Samanta Upmale arī izcīnijuši 2.vietu savā klašu grupā, Klāvs Vadonis ieguva 3.vietu. Paldies skolotājai Indrai Jēkulei par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā.

27.martā 2 skolnieces tika izvirtzītas skatuves runas konkursam Kurzemes reģionā, kas norisinājās Liepājā. 3.klases skolniece Anna Vecbaštika ieguva II pakāpes diplomu, 9.klases skolniece Ksenija Jansone - I pakāpes diplomu. Paldies skolotājām Irēnai Freimanei un Vinetai Baltaiskalnai par skolnieču sagatavošanu konkursam.

KsenijaAnna2

Vēl nedaudz senāk, 19.martā, 7.klases meitenes Ērika Čaure un Sandija Stalta organizēja izzinošu stundu- interaktīvu spēli 2.klases skolēniem par dzīvniekiem un putniem. Skolnieces bija izveidojušas spēli Qwizziz, 2.klases skolēni varēja iemēģināt jaunos planšetdatorus. Skolēni tika sadalīti 7 komandās, kapteiņi tika izlozēti ar Random Name Picker palīdzību. Pēc spēles tika noteikti un apbalvoti uzvarētāji. Sākumskolas skolēni bija ļoti atsaucīgi un ieinteresēti pasākuma norisē, kā arī guva daudz jaunu zināšanu.

spele

speele

28.martā Nīcas vidusskolā notika atklātā olimpiāde ķīmijā. Tajā piedalījās skolēni no 7 dažādām skolām. Nīcas vidusskolas skolniece Elīna Ķuņķe ieguva 1.vietu, Sondra Stalta - atzinību. Paldies skolotājai Sandai Šēperei par olimpiādes sagatavošanu un nodrošināšanu.

28.martā Nīcas sporta hallē norisnājās projekta "Sporto visa klase" stafetes 6.klasēm. Mūsu skola izcīnija 2.vietu. Tajā pašā laikā vidusskolas zēnu futbola komanda devās uz Kuldīgu, lai piedalītos Kurzemes reģiona finālā Skolu kausā telpu futbolā.