Skolas līdzpārvalde uzņem ciemiņus no citām skolām

Datums: 06.06.2024 Skolas līdzpārvalde uzņem ciemiņus no citām skolām

No 29.04. līdz 30.04. norisinājās septītais Liepājas un Dienvidkurzemes skolu līdzpārvalžu tīklošanās brauciens.
Liepājas Jūrniecības koledža , Liepājas Valsts ģimnāzija, un Liepājas Oskara Kalpaka vidusskola devās ciemos uz Nīcas vidusskola, lai iepazītu tās līdzpārvaldi un tās darbību.
Pēc viesošanās, braucienu turpinājām viesu namā Šķilas, kurā dalībnieki caur dažādām aktivitātēm iepazinās, veica komandas saliedēšanās uzdevumus, ģenerēja kopīgu iniciatīvu idejas, un dalījās ar pieredzi savu līdzpārvalžu darbībā.
Paldies jauniešiem par dalību!
16. maijā norisināsies pēdējais tīklošanās brauciens, kurā viesosimies Vaiņodes vidusskolā. Līdz maijam kopā tiks organizētas 8 šādas pieredzes apmaiņas starp Liepājas un Dienvidkurzemes novada izglītības iestādēm.
Projekts “YOU+ 6.0” tiks finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” atbalstu.

Vairāk foto ŠEIT