Skolēni gūst pieredzi Dānijā

Datums: 04.10.2023 Skolēni gūst pieredzi Dānijā

Septembra pēdējā nedēļā Nīcas vidusskolas 14 jauniešiem no 8.klasēm bija īpaša un notikumiem bagāta projekta "Exchanges for All " starptautiskā nometnē Dānijā, kur Nysted skolas jaunieši Kettingē uzņēma skolēnus no Lietuvas un Latvijas.
Trīs dienu laikā jaunieši iestudēja dejas, maģijas un mūzikas priekšnesumus, kurus pēc tam atrādīja trijās dāņu skolās. Priekšnesumi tika radīti tā, lai pievērstu vienaudžu uzmanību klimata pārmaiņām.
Šī nometne bija nenovērtējama pieredze ne tikai bērniem, bet arī nodarbību vadītājiem un skolotājiem. Unikālas un vērtīgas atmiņas paliks vēl ilgi.
Lielu paldies jaunieši teica saviem iedvesmojošiem nodarbību vadītājiem: deju pasniedzējam Pako un burvju mākslas virtuozam Ze no Portugāles, un mūziķim Andy no Anglijas.
Bija brīnišķīgi pieredzēt, kā rodas jaunas draudzības un dzima lieli sapņi.
Būtiskākā vērtība, ko šajā projektā ieguva bija angļu valodas prasmes uzlabošana un jaunas, skaistas draudzības, kuras turpinās gadiem.

Skolotāja Sintija Šeidlere

Nometne Dānijā