Datums: 20.05.2019 Skolēnu mājturības darbu izstāde skolas muzejā


Mācību gada izskaņā skolas muzejā apmeklētājiem durvis ir vērusi gadskārtējā skolēnu mājturības darbu izstāde. Skolotāju Indras Jēkules un Gunāra Locika vadībā darbi tapuši aizvadītā mācību gada laikā. 5.-9. klases meitenes un zēni čakli ir strādājuši, lai tagad varētu ar savu veikumu iepriecināt apmeklētājus 5. klases meitenes rāda izšūtos spilventiņus un uzšūtās auduma somiņas. 6. klases meitenes ir darinājušas rakstainas zeķes, bet 7. klases meitenes – cimdus, šuvušas blūzes un kleitas. Dažādās tehnikās ir tapuši 7.-9. klases meiteņu darinātie spilveni.

Ne mazāk čakli ir strādājuši arī zēni. Izstādē skatāmi viņu 2. semestrī darinātie darbi kokā. 5. klases zēnu izgatavotās atslēdziņas – piekariņi un dziedošie putni, 6. klases - virtuves piederumi, 7. klases – dažādas mašīnītes, 8. klases – koka kastītes, 9. klases rāmīši fotogrāfijām, lielās atslēgas un svečturi. Uz visu domīgi noskatās robots un divas kokā tapušās vīru sejas.

Gandrīz katru dienu izstāde tiek papildināta ar jauniem eksponātiem, tāpēc to apskatīt droši nākt var vairākkārt līdz pat 30. maijam.

Visi laipni aicināti!

 

Sandra Pankoka

Nīcas vidusskolas vēstures muzeja vadītāja