Datums: 04.11.2019 "Sporto visa klase" uzsāk 6.sezonu


Piektdien, 1.novembrī, “Arēnā Rīga” pulcējās gandrīz 8000 Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētās programmas “Sporto visa klase” dalībnieku no visas Latvijas, lai aizraujošā un plašā atklāšanas ceremonijā dotu svinīgu startu programmas 6.sezonai, un tajā no mūsu skolas piedalījās abas 6.klases.

Svinīgajā pasākumā dalībniekus uzrunāja LOK ģenerālsekretārs un programmas idejas autors Žoržs Tikmers, LOK prezidents Aldons Vrubļevskis, Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska. Atklāšanas pasākumā tika pasniegtas LOK speciālbalvas vairākās nominācijās.

“Arēna Rīga” atklāšanas pasākumā dalībniekus priecēja dažādi izklaidējoši elementi – talismanu parāde ar programmas “Sporto visa klase” talismaniem Klasīte un Klasēns priekšgalā, gaismu izrāde, priekšnesumi no “Green trial” un “Moto trial” dalībniekiem, kurus paspilgtināja mūziķi no grupas “Sub Scriptum”, bet izklaides programmas noslēgumā ar lielām ovācijām “Arēnā Rīga” tika sagaidīta grupa “Bermudu divstūris”.