Datums: 04.06.2021 Starptautiskā nometne tiešsaitē


Kaut arī 2020./2021.mācību gads lielākajai daļai skolēnu ir noslēdzies, 8 skolēni visu nedēļu no 31.maija līdz 4.jūnijam piedalījās asociācijas “Exchanges For All” starptautiskajā nometnē ar nosaukumu “Hope-Viltis 2”. Aktīvie dalībnieki bija Evita Cābele (7.b), Līga Lapiņa (7.b), Paula Muceniece (9.), Aleksandrs Deņisenko (7.b), Henrijs Diķis (7.b), Raivo Jankēvics (7.a), Kristers Snapaitis (7.b) un Aimens Vēveris (7.a).

Nometne_together

Pielāgojoties apstākļiem, nometne notika, izmantojot “Zoom”. Katru rītu skolēni sāka ar iesildīšanos kopā ar Klāru no Dānijas, pusdienlaikā dejoja kopā ar Pako no Portugāles un dienas noslēgumā veidoja paši savu dziesmu kopā ar Mattiu no Itālijas. Galvenais uzdevums, strādājot starptautiskajās grupās ar jauniešiem no Latvijas, Lietuvas un Dānijas, bija pārrunāt aktuālo klimata izmaiņu jautājumos, īpaši akcentējot tieši ilgstspējīgu ēdiena izvēli (Sustainable Food), tā ietvaros arī pašiem bija iespēja rēķināt, cik CO2 saražo viņu pagatavotais ēdiens.

Jaunieši par savu mīļāko daļu no nometnes atzina savas dziesmas producēšanu, pie kuras viņi strādāja visas nedēļas garumā programmā “Soundtrap”.  Vienlīdz vērtēiga arī ir bijusi iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem un saturīga laika pavadīšana.

Nometne_wow

Skolotāja

Zane Čirkše