Tehnisko darbinieku diena 2024

Datums: 08.05.2024 Tehnisko darbinieku diena 2024

3.maijs skolā bija nedaudz savādāka darba diena - tā bija tehnisko darbinieku diena! Šo dienu ar nepacietību gaida gan paši skolēni,gan darbinieki.

Rīts iesākās ar brīnišķīgi skanīgu svētku koncertu, kurā piedalījās mūsu pašu skolēni. Īpašs pārsteigums bija katras klases skolēnu sveiciens kādam skolas darbiniekam. Pēc svētku koncerta un rīta kafijas tehnisko darbinieku ceļš veda uz saulaino Pāvilostu.

Pāvilostā mūs mīļi uzņēma Pāvilostas pamatskolas kolektīvs, kur iepazinām mūsu kolēģu darbu. Tālāk mūsu ceļš veda lieliskā laivu braucienā kopā ar gidu Ģirtu, kurš parādīja mums Pāvilostas šarmanto pusi. Vēstures lapas pāršķirstījām Pāvilostas novadpētniecības muzejā.

Tehniskie darbinieki saka lielu paldies ikvienam skolas pedagogam, kurš tika iesaistīts svētku radīšanā. Paldies skolēniem un viņu vecākiem par īpaši sarūpētajiem sveicieniem ikkatram darbiniekam. Paldies skolas kafejnīcai par lielo un saldo sveicienu svētkos.

Tehnisko darbinieku diena 2024