Datums: 12.02.2021 Tiek iegūtas nominācijas attālinātajā mācību procesā


Lūk, tik daudz saldumu tiks izdalīti (aizsūtīti kopā ar siltām pusdienām vai pārtikas pakām) 5.-12.klašu skolēniem, kuru darbu īpaši ievērojuši skolotāji šajā izaicinājumu pilnajā attālināto mācību laikā. Februāra sākumā, organizējot skolotāju aptauju, katrā klasē tika noskaidroti nominanti dažādās attālināto mācību kategorijās un viens nominācijas ieguvējs.

Nominācijas par tiešsaistes stundām: Laika zinātājs, Vienmēr redzams un dzirdams, Aktīvs diskusijā, stundas darbā, Lietišķākais, Izpalīdzīgākais, Kustīgākais, Fonu mākslinieks,  Āķīgāko jautājumu eksperts – filosofs.

Nominācijas par attālināto patstāvīgo darbu Visdaris, Termiņzinis, e-pasta eksperts, Kārtīgdaris, Noformētājs, Interesantāko, radošāko  darbu autors, Rakstītpratis, Radošākais video sportists, Aktīvākais interneta resursa uzdevumi.lv  izmantotājs.

 Lūk, pēc lielā saldumu groza var spriest,  cik daudz centīgu, apzinīgu, mācīties gatavu skolēnu ir mūsu skolā.

Paldies skolēniem, paldies viņu motivētājiem un atbalstītājiem – gan skolotājiem, gan skolēnu ģimenes locekļiem.

 

Direktores vietniece audzināšanas darbā

Iveta Rone