Tiek uzsākta aktīva velo sezona

Datums: 28.04.2023 Tiek uzsākta aktīva velo sezona

MTB Nīca / Nīcas VSK sportisti atklāja 15.aprīlī sacensību sezonu ar Latvijas riteņbraukšanas federācijas 2. kategorijas sacensībām MTB velokrosā "Bernātu Čiekurs 2023".

V-10 grupa pirmās sacensības aizvadīja Lenards Plāciņš, izcīnot 2.vietu.

S-12 1.vieta Martai Radomišķei 3.vieta, Elfai Spriedējai un 4.vieta Agatei Grietēnai.

V-16 grupā sevi pēc ilgas velo pauzes izcili pierādīja Raimonds Kovaļskis ar 2.vietu.

Rezultāti absolūtajā braucienā kurā startēja visas vīru grupas kopā sākot no 18 līdz 54 gadiem - 2.vieta Aivim Karzonam.

Sieviešu braucienā lepojamies ar aktīvajiem skolēnu vecākiem - 4.vieta Indrai Radomišķei.

3.aprīlī norisinājās spēcīgākais MTB seriāls Latvijā- Vivus.lv MTB Maratons 2023, 1. posms.

Pusaudžu braucienā 13 km distancē startēja 5.klases skolniece Marta Radomišķe, šķērsojot finiša līniju 7.vietā S-12 grupā un 5.klases skolēns Matīss Meijers - 14.vieta V-12 grupā.

Pusmaratons braucienā startēja mūsu skolas skolotājs Aivis Karzons - 10.vieta.

Pusmaratons dāmām - joprojām aktīvā skolēnu mamma - 30.vieta Indrai Radomišķei.

Jaunā velo sezona