Turpina apmeklēt Panākumu universitātes lekcijas

Datums: 01.04.2019 Turpina apmeklēt Panākumu universitātes lekcijas

28.martā martā Nīcas vidusskolas jaunieši atkal devās uz Panākumu Universitātes lekcijām un ieplānoto ekskursiju uzņēmumā BITE Latvija. Skolēnus sagaidīja darbiniece Laura, kura izstāstīja savu karjeras veidošanas ceļu, iepazīstināja ar uzņēmuma BITE Latvija darbību. Ekskursijas laikā bija iespēja apskatīt biroja darba un atpūtas telpas, parunāties ar darbiniekiem par darbu uzņēmumā, kā arī nošļūkt pa biroja interjera priekšmetu - slidkalniņu, kas ved no biroja otrā līmeņa uz pirmo.

PU

Pēcpusdienā jaunieši pulcējās uz divām lekcijām par darba devēja u darba ņēmēja savstarpējām attiecībām. Ņikita Kazakevičs, LIAA Jelgavas biznesa inkubatora vadītājs, Starptautiskās startup kopienas “Startup Grind” Rīgas nodaļas vadītājs dalījās pieredzē par biznesa veidošanas pamatprincipiem. Latvijas sporta žurnālists, sporta fotogrāfs, uzņēmējs, grāmatu autors Armands Puče stāstīja par žurnālista darba ētiku, savu ikdienu, vērtībām.