Uzņēmuma AS

Datums: 22.03.2021 Uzņēmuma AS "Grindeks" prāta turnīrs

Baltijas vadošais farmācijas uzņēmums AS Grindeks, atzīmējot savu 75. jubilejas gadu,  februārī aicināja Latvijas vidusskolēnus piedalīties aizraujošā zināšanu un erudīcijas spēlē ar jautājumiem visdažādākajās tēmās “Grindeks” Prāta turnīrā! Turnīra mērķis bija veicināt jauniešu interesi un izpratni par ķīmijas un farmācijas risinājumiem, mūsdienu pasaules izaicinājumiem, ļaujot ne tikai pārbaudīt savu erudīciju, bet arī tuvāk iepazīties ar Grindeks vērtībām un nākotnes karjeras iespējām.

Arī Nīcas vidusskolas 5 aktīvie jaunieši- Emīls Pētersons, Sondra Stalta, Laura Vecbaštika, Raiens Ronis un Roberts Šīmanis bija to 542 jauniešu skaitā, kuri pieteicās konkursam.  Konkurss noritēja trīs kārtās, pulcējot vairāk nekā 140 komandas no visas Latvijas.

Pirmā kārta norisinājās 2021. gada 1. martā tiešsaistes platformā. Pirmajā spēles dienā tika izspēlēti 70 jautājumi 10 kārtās par tēmām – ķīmija, farmācija un medicīna, mode, ekonomika, vēsture, literatūra, matemātika, kulinārija, mūzika. Pusfinālā tika simts komandas, kas ieguvušas visvairāk punktu. Arī Nīcas vidusskolas komanda, jo ierindojās 56. vietā. Otrā kārta- pusfināls notika 5. martā un Nīcas vidusskolas komanda ar 21. vietu izcīnīja iespēju piedalīties finālā 11.martā, kurā no 51 komandas ieguva 25.vietu.

Prieks par jauniešiem, kuri ir erudīti, motivēti, zinātkāri un  atvērti izaicinājumiem arī šajos apstākļos.

Skolotāja Agita Mače