Valsts svētku ieskaņas pasākumi

Datums: 10.11.2022 Valsts svētku ieskaņas pasākumi

10.novembrī Nīcas vidusskolā notika Valsts svētku ieskaņas pasākumi. Svinīgās līnijās tikās visa skolas saime, lai kopīgi klausītos priekšnesumus, dzejā, dziesmās un teiktu paldies mūsu Brīvības cīnītājiem.

Skolas direktore teica paldies vairākiem skolas darbiniekiem un skolēniem:

Armandam Freimanim -  par Nīcas vidusskolai veltītiem 10 darba gadiem. Paldies par godprātīgi, kvalitatīvi, atbildīgi veiktajiem darba pienākumiem.

Ievai Žodziņai - par Nīcas vidusskolai veltītiem daudzajiem darba gadiem. Par atsaucību un izpalīdzību, godprātīgu attieksmi pret veicamajiem pienākumiem.

Gintai Indriekus - par Nīcas vidusskolai veltītiem 10 darba gadiem. Par atsaucību un izpalīdzību, godprātīgu attieksmi pret veicamajiem pienākumiem.

Andrim Ločmelim - par 10 darba gadiem veltītiem Nīcas vidusskolai un skolēnu ieinteresēšanu mūzikas apguvei.

Zandai Jančauskai - par 10 darba gadiem veltītiem Nīcas vidusskolai, sniedzot atbalstu skolēniem.

Sandrai Vadonei - par 10 darba gadiem veltītiem Nīcas vidusskolai. Paldies par radošu pieeju darbam ar skolēniem, par iedziļināšanos bērnos, par risinājumu meklēšanu dažādās situācijās, nemitīgi pilnveidojot savas zināšanas.

Sarmītei Čirkšei - par atbildīgu, godprātīgu un nesavtīgu pieeju darbā ar skolēniem un nozīmīgu dzīves jubileju.

Selīnai Tapiņai –  par teicamām un izcilām sekmēm mācībās, augstāko vidējo atzīmi skolā 2021.2022.mācību gadā un  aktīvu dalību konkursos.

Katrīnai Filakai –  par teicamām un izcilām sekmēm mācībās, aktīvu dalību mācību priekšmetu olimpiādēs.

Sondrai Staltai -  par teicamām un izcilām sekmēm mācībās, aktīvu dalību mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos.

Elzai Skangalei –  par teicamām un izcilām sekmēm mācībās, atbildīgu attieksmi pret mācību darbu.

Valteram Mūrēnam - par nesavtīgu atbalstu, draudzību un sirsnīgu attieksmi palīdzot klases biedram mūsu skolā.

Valsts svētki 2022