Veidojam dziesmas

Datums: 17.04.2020 Veidojam dziesmas "Tavs karogs" video klipu kopā!

Izsludinātā ārkārtējā situācija mūsu valstī diemžēl ir ieviesusi daudzu dziedātāju un dejotāju plānos izmaiņas, jo tā paredz, ka plānotie  XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki šovasar izpaliks, bet ir ļoti laba ziņa - tie notiks, tikai tie būs nākamvasar, tāpēc neskumstam, bet iesaistamies kopīgā Jāņa Aišpura un Renāra Kaupera radītās dziesmas “TAVS KAROGS” video veidošanā.

Šo dziesmu mūziķi radījuši XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koru koncertam “Dziesmubērns”. Dziesma ir par katru no mums: mēs visi varam būt kā karogs, kas iedvesmo, dod spēku un ticību.

Lai arī Dziesmu un deju svētki ir pārcelti uz 2021. gada vasaru, bet mēs visi kopā, kaut katrs savās mājās (paliec mājās!), joprojām esam tas spēks, kuram pateicoties, svētki noteikti notiks un spēcīgā tradīcija turpināsies!

Tāpēc XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku rīkotāji aicina ikvienu, kas vēlas kļūt par daļu no Svētku dziesmas “TAVS KAROGS” video klipa līdzautoru, iesaistīties tā veidošanā. Kā? Iesaistiet draugus, skolotājus un vecākus, klausieties, mācieties, dziediet, spēlējiet, dejojiet, spēlējiet kādu instrumentu vai kā savādāk radoši izpaudieties tās pavadījumā - to visu nofilmējiet, lai kopā varam izveidot dziesmas video klipu un dziesma mūsu kopējā izpildījumā skanētu un priecētu Latviju jau šogad!

Savu video nofilmējiet un iesūtiet līdz 23.aprīlim.

Kā piedalīties? Skaties TE: https://bit.ly/TavsKarogs