Datums: 13.04.2022 Veselīga uztura olimpiāde 2.-4.klašu skolēniem


13.aprīlī Nīcas vidusskolas 2. – 4.klašu skolēniem notika nodarbības par veselīga un sabalansēta uztura jautājumiem, kuras vadīja uztura speciālisti.

Viena no nozīmīgākajām sabiedrības veselības problēmām ir neinfekcijas slimības, kuru attīstību veicina arī neveselīgs uzturs. Izglītojošo pasākumu mērķis ir bērniem saprotamā un ierastā veidā apgūt ar veselīga uztura jautājumiem saistītu informāciju, iekļaujot attīstošas un izglītojošas spēles un praktiskās aktivitātes.

Teorētiskajā daļā sastāv no nodarbībām par sabalansētu uzturu, uzturvielām, pārtikas produktu grupām, ēdienreižu regularitāti, cukuru un pārtikas produktu marķējumiem, tā lasīšanu, veselīgām un neveselīgām uzkodām. Praktiskā aktivitāte sastāv no “Veselīga uztura šķīvja”, “Cukura detektīvs” un veselīga našķa pagatavošana.


Veselīga uztura olimpiāde