VUGD lekcija sākumskolas skolēniem

Datums: 10.09.2021 VUGD lekcija sākumskolas skolēniem


10.septembrī Nīcas vidusskolā ar vērtīgu lekciju viesojās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāvji, kas informēja skolēnus par pareizu rīcību pēc ceļu satiksmes negadījumiem, kā arī par vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112 un citiem drošības jautājumiem. 

Iespēja izskatīt un iepazīties arī ar VUGD sagatavotajiem izglītojošajiem materiāliem tīmekļa vietnē, kur atradīsiet prezentācijas, darba lapas, testus un uzdevumus par rīcību pēc ceļu satiksmes negadījuma, zvanīšanu 112, ugunsdzēsēja glābēja profesiju un dažādiem citiem drošības tematiem. Materiāli ir pieejami šeit: https://www.vugd.gov.lv/lv/izglitojosi-materiali-berniem-un-jauniesiem.


VUGD lekcija sākumskolas skolēniem