Dalība biznesu spēļu konkursā

Datums: 12.03.2019 Dalība biznesu spēļu konkursā

26.februārī 18 Nīcas vidusskolas jaunieši, kuri darbojas projektā “Esi līderis!” piedalījās biznesa spēļu konkursā Jelgavā LLU. Spēles mērķis ir attīstīt biznesa domāšanu, uzņēmējspējas, īpašu uzmanību pievēršot zināšanu praktiskai pielietošanai reālās biznesa situācijās, faktoru analīzei, lēmumu pieņemšanai, prasmēm plānot un domāt tālredzīgi, kā arī organizatoriskajām prasmēm. Šogad skolēniem bija jāiejūtas kravu pārvadātāju lomā un pēc iespējas ātrāk jānogādā krava galamērķī. Pēc spēles vajadzēja veikt analīzi, pamatot savu stratēģiju. Kamēr spēļu organizatori apkopoja rezultātus, jaunieši iepazinās ar LLU IT fakultāti, pabija Jelgavas pils Kurzemes hercogu kapenēs. Īpaši labi veicās komandai “All In” (Mārtiņš Freimanis, Miķelis Pričins, Markuss Siliņš), kura ieguva sudraba diplomu un Nīcas vidusskolu pārstāvēs biznesa spēļu finālā Rīgā.