Konkursa

Datums: 01.04.2019 Konkursa "Profesionālis" finālsacensības Rīgā

29.martā komanda “Hei Hei!” (Sabīne Ance Čirkše, Sondra Stalta, Ilze Elizabete Tapiņa) devās uz Rīgu, lai piedalītos projekta “Esi Līderis” konkursa “Profesionālis” finālsacensībās. Rīgas brīvostas pārvaldē pulcējās 10 labākās komandas no pusfināliem. Sākumā skolēni tika iepazīstināti ar Rīgas brīvostas pārvaldi, tās darbību. Pēc tam dalībnieki devās izzinošā ekskursijā uz uzņēmumu “Rīgas universālais terminālis”, kur iepazinās ar ostas darbību, kravu pārvadājumiem, iekārtām, darbinieku pienākumiem. Pēcpusdienā norisinājās spēle, kuras laikā skolēniem bija jāuzraksta radoša pasaka “Koka priekšmeta dzīves ceļš”, kā arī pareizi jāsakārto 30 attēlus, lai atainotu koka ceļu no meža līdz gatavam priekšmetam. Pēc tam jāprezentē savs veikums žūrijai. Nīcas vidusskolas komanda kopvērtējumā ieguva 4.vietu.

profesi2