PROJEKTA

Datums: 14.06.2019 PROJEKTA "ESI LĪDERIS IZLAIDUMS!"

2.jūnijā Rīgā RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 notika projekta “Esi Līderis!” pirmais  absolventu izlaidums. No Nīcas vidusskolas pamatskolas  programmu “Starts” absolvēja Aigars Juris Seļavins un Valts Vecbaštiks un saņēma apliecības par interešu izglītības apguvi karjeras plānošanā, mērķu izvirzīšanā, izglītības iespēju, profesijas pasaules un darba tirgus izzināšanā.

izlaidums-13-683x1024-1

Vidusskolas komerczinību programmas apliecību par “Uzņēmējdarbības pamatu” apgūšanu saņēma Mārtiņš Freimanis, Annija Latvena, Annija Dita Stanga, Nikola Paula Stase, Līva Kate Šmiukše un Miķelis Pričins, kuri trīs gadu laikā apguva lietišķās etiķetes, mārketinga, lietvedības, grāmatvedības, likumdošanas, uzņēmējdarbības un menedžmenta pamatus, kā arī aktīvi piedalījās dažādos projekta konkursos.

Lai veiksme jauniešiem turpmākajā dzīves ceļā un iegūtās zināšanas un prasmes noder nākotnē!