Datums: 03.04.2019 Roberts Šīmanis savu ideju prezentēs Rīgā

Projektā “Esi Līderis” tuvojas mācību gada noslēgums un atlicis tikai pats galvenais pasākums LĪDERU DIENA 2019. Šajā pasākumā īpaši tiek vērtēti konkursa “Es savai skolai” un “Es savai videi” darbi. Nīcas vidusskolas skolēni konkursiem šogad pieteica 5 darbus- 3 pamatskolā un 2 vidusskolā.

Sanija Eglīte skolā  6.-8. klasei noorganizēja kendama turnīru, Sondra Stalta, Ilze Elizabete Tapiņa un Jogita Brēdiķe muzejpulciņā  izveidija izstādi “Skola 100 fotogrāfijās”.  Sandija Stalta un Ērika Čaure 2. klasei noorganizēja interaktīvu mācību stundu- spēli par putniem un dzīvniekiem.

Miķelis Pričins, Markuss Siliņš un Valts Vecbaštiks 8.-12.klasei noorganizēja papīra tiltu būvniecības sacensības. Žūrijas īpašu uzmanību izpelnījās Roberta Šīmaņa projekts ”EnHome”, viņš uzaicināts savu darbu prezentēt Rīgā. Projekta ietvaros tika  izveidota EnHome ierīce, kurā atrodas mikrodators. Ierīcei iespējams pievienot jebkuru citu ierīci, tādējādi padarot to kontrolējamu, izmantojot mobilo aplikāciju. Tika izveidota arī Android mobilā aplikācija ar vienkāršu un intuitīvu lietotāja interfeisu, ar kuru iespējams kontrolēt mikrodatoru un ierīces, kas ar to ir savienotas. Šāda sistēma ļauj pārveidot jebkuru māju par gudro māju.

enhome