FOTOAKCIJA “MANS ATTĀLINĀTAIS MĀCĪBU GADS”

Datums: 10.03.2021 FOTOAKCIJA “MANS ATTĀLINĀTAIS MĀCĪBU GADS”


NĪCAS VIDUSSKOLAS SAIME!

No 8.marta līdz 31.martam uzaicinu piedalīties fotoakcijā “MANS ATTĀLINĀTAIS MĀCĪBU GADS” un ar savām fotogrāfijām papildināt skolas muzeja krājumu. Lūdzu iesūtīt muzeja vadītājai Sandra Pankokai e-klases pastā VIENU fotogrāfiju, kurā ir redzams pats fotogrāfijas autors šajā mācību gadā – mācoties, mācot vai citādi pavadot laiku. Visas iesūtītās fotogrāfijas būs skatāmas virtuālā izstādē un vēlāk arī izstādē muzejā.

Lūdzu pie fotogrāfijas pievienot dažus teikumus par attēlā redzamo, arī savu vārdu un uzvārdu, klasi (skolēniem).

Fotogrāfijas var būt tapušas visa mācību gada laikā. Fotogrāfijas autors ar piedalīšanos akcijā apliecina, ka piekrīt sava darba publiskai izmantošanai.

Neskaidrību gadījumā rakstīt vai zvanīt muzeja vadītājai.

Lai mums visiem kopā izdodas iemūžināt 2020./2021.m.g.!

 

Sandra Pankoka

Nīcas vidusskolas muzeja vadītāja