Fotoakcija “Mans attālinātais mācību gads” noslēgusies

Datums: 08.04.2021 Fotoakcija “Mans attālinātais mācību gads” noslēgusies


Marta beigās noslēdzās skolas muzeja fotoakcija “Mans attālinātais mācību gads”. Tās mērķis bija fotogrāfijās iemūžināt šo mācību gadu  attālinātā darba režīma apstākļos. Tā kā viss mācību process notiek attālināti, tad bija ļoti svarīgi atspoguļot to, kā dzīvo, strādā, atpūšas šajā laikā skolēni un skolotāji.  Fotogrāfijas par to arī stāsta. Paldies visiem skolēniem, skolotājiem, skolas darbiniekien, kas atsaucās uz akciju un iesūtīja savus foto.

Mācību gads turpinās, tāpēc skolas muzejs  foto  ar iemūžinātiem mirkļiem no to autoru dzīves  turpina gaidīt arī pēc akcijas beigām. Iekrāsosim 2020./20021.m.g. ar savām fotogrāfijām visi kopā!

Fotoakcija2-1

Fotoakcija3-2

 

Sandra Pankoka

Nīcas vidusskolas vēstures muzeja vadītāja