Jaunums no skolas muzeja

Datums: 02.11.2022 Jaunums no skolas muzeja


Klāt oktobris un skolēnu prezidenta vēlēšanas arī. 1994.g. skolēni ievēlēja savu pirmo prezidentu Māri Rjabko. Viņu ir nomainījuši daudzi citi, parasti tikai uz vienu mācību gadu. Jaunajam prezidentam būs jāuzsāk darbs skolēnu līdzpārvaldes 31. pastāvēšanas gadā. Lai izdodas!

Iepriekšējā mācību gadā mūsu skolas skolēnu līdzpārvalde atzīmēja 30.dzimšanas dienu. Skolas muzejā šim notikumam bija veltīta izstāde. Diemžēl muzeja apmeklētājiem tā vairs nav pieejama, taču nelielu ieskatu izstādē sniedz fotokolāža, kas nonāk tagad pie skatītājiem digitālā veidā. Visas fotokolāžā izmantotās fotogrāfijas ir no skolas muzeja krājuma.

Iepazīsim savas skolas pagātni!

 

Izstāde apskatāma šeit - Skolēnu līdzpārvaldei - 30 (2)

 

Sandra Pankoka

Nīcas vidusskolas vēstures muzeja vadītāja