Kronenbergosimies skolas muzejā

Datums: 04.02.2020 Kronenbergosimies skolas muzejā


Šoreiz skolas muzejs sadarbībā ar Alberta Kronenberga biedrību sarūpējis izstādi jaunāko klašu skolēniem “Zīmē & rīmē”, taču ikkatrs apmeklētājs tajā atradīs sev kaut ko interesantu, izzinošu un noderīgu. Izstādes autori iepazīstina ar A.Kronenberga radošo mantojumu - grāmatām, kuru tekstu un ilustrāciju autors ir viņš pats. Izstāde tapusi, lai atzīmētu mākslinieka 130. dzimšanas dienu un izceltu viņa nozīmīgo ieguldījumu Latvijas kultūrā.

Lai iepazīšanos ar A.Kronenbergu un viņa daiļradi padarītu interesantāku, vispusīgāku, izstādei radīti interaktīvi objekti: trīs dimensiju grāmata ar mazā ganiņa ceļojumu, digitāli iedzīvinātā grāmata “Zelta laiki”, Sprunguļmuižas gadatirgus makets. Izstādē iekārtota arī darbošanās zona, kur  kronenbergoties, tas ir,  zīmējot, rīmējot, krāsojot, sacerot dzejoļus, minot mīklas , katrs tās apmeklētājs var radoši izpausties.

Lai izstāde katram tās apmeklētājam kalpo kā iedvesmas avots radošām izpausmēm!

Izstāde apmeklētājus gaida no 5.februāra līdz 26.martam.

Sandra

Nīcas vidusskolas muzeja vadītāja