Datums: 17.04.2019 Lieldienu noskaņa muzejā


Lieldienu noskaņu muzejā palīdzēja radīt 2. klases skolēni un klases audzinātāja Ilva Rasa. Skolēni 16. aprīlī bija ieradušies muzejā uz nodarbību “Muzeja iekārtojums”. Ķādus muzejus esi apmeklējis? Ko tajos varēja redzēt, iepazīt? Kā muzejos izskatījās? Jautājumi, uz kuriem atbildes sniedza paši nodarbības dalībnieki. Taču tas nebija viss. Muzejpedagoģes vadībā skolēni iepazina ne tikai muzeja redzamo daļu, bet arī  neredzamo. Kur glabājas citi muzeja priekšmeti, kur strādā muzeja darbinieki? Tie bija tikai daži no nodarbības jautājumiem, uz kuriem tika rasta atbilde.

IMG_20190416_133031[1]

Nodarbības noslēgumā tapa Lieldienu dekori – izrotātas olas, kas izstāžu zālē radīja īpašu pirmssvētku noskaņu. Paldies 2. klasei un audzinātājai.

Priecīgas Lieldienas!