Datums: 21.06.2022 BEZMAKSAS PROGRAMMA "Beat IT" JAUNIETĒM!


"Beat IT" ir divu mēnešu programma jaunietēm, kuras laikā 15 dalībnieces vecumā no 16 līdz 21 gadam iegūs zināšanas, praktisku pieredzi un pārliecību, lai piepildītu savus sapņus dzīvē. Dažādi pētījumi rāda, ka īpašs iedrošinājums ceļā uz sapņu piepildījumu nepieciešams tieši sievietēm.Programmas gaitā dalībnieces kopā ar tieši viņām piemeklētiem mentoriem izstrādās katra savu unikālu plānu jeb ceļa karti, kas soli pa solim vedīs uz meiteņu sapņu piepildījumu. Programmu praktisku nodarbību veidā radījusi pašmāju informācijas tehnoloģiju uzņēmuma “MAK IT” vadītāja Jana Trapāne, kā mentores un lektores piesaistot tai vairākas sabiedrībā zināmas dažādu nozaru profesionāles.Papildus regulārai sadarbībai ar mentoriem dalībnieces tiksies arī klātienes un neklātienes pasākumos, kuros savstarpēji iepazīsies, dzirdēs iedvesmojošus, panākumiem bagātu profesionāļu pieredzes stāstus, kā arī gūs pārliecību par saviem spēkiem un zināšanas par projektu vadību, komunikāciju, mārketingu, finansēm u.c. Iecerēts, ka programmas noslēgumā meitenes mājās dosies ar izstrādātu plānu jeb ceļa karti, kā soli pa solim savus sapņus vērst par īstenību. Taču motivētākā un mērķtiecīgākā dalībniece saņems naudas balvu EUR 1000 apmērā savu sapņu īstenošanai.Pieteikums un dalībnieču atlase:

1. Lai pieteiktu dalību izaugsmes programmā, jaunietēm laikā no 13. līdz 24. jūnijam uz e -pastu beatit.jaunietem@gmail.com jānosūta:

motivācijas vēstule ar mērķi, kāpēc vēlies piedalīties programmā un kāds ir tavs nākotnes mērķis (līdz 400 vārdiem);

video, kurā pastāsti par sevi (līdz 1 min garš).

2. Laikā no 25. jūnija līdz 1. jūlijam žūrija izvērtēs pieteikumus, izvēlēsies 15 motivētākās programmas dalībnieces un sazināsies ar dalībniecēm par turpmāko programmas gaitu.Līdz 24. jūnijam jaunietes vecumā no 16 līdz 21 gada vecumam aicinātas pieteikties Latvijā pirmajā bezmaksas izaugsmes programma jaunietēm "Beat It", kuras gaitā dalībnieces kopā ar mentoriem izstrādās katra savu unikālu plānu jeb ceļa karti, kas soli pa solim vedīs uz sapņu piepildījumu.

Programmā varēs piedalīties 15 jaunietes. Noslēgumā vismotivētākā dāma saņems finansējumu EUR 1000.00 apmērā sava sapņa realizācijai.Programmas mentores un lektores būs tādas spēcīgas personības un savas jomas profesionāles kā programmas “Beat It” izveidotāja Jana Trapāne, uzņēmēja un "Forbes 30 līdz 30" laureāte Egija Gailuma, TV personība un komunikācijas speciāliste Baiba Sipeniece-Gavare, "Omniva" vadītāja Latvijā Beāte Krauze-Čebotare , blogere Bea Jonite, "JCDecaux Latvija" vadītāja Jelena Brokane, dizaina domāšanas praktiķe, biznesa trenere Zane Segruma, inovāciju eksperte, zinātniece un uzņēmēja Elīna Miķelsone, "Swedbank Latvija" private banking vadītāja Karina Kulberga , "Carnival Youth" menedžere Guna Zučika un citas.Seko Instagram ➡️ https://www.instagram.com/beatit_2022/Nolikums ➡️ http://www.beatit.lvKarjeras konsultante Vija Jurjeva