Dažādas karjeras situācijas

Datums: 30.01.2023 Dažādas karjeras situācijas

Karjeras nodarbībā 8.klašu skolniekiem bija iespēja noskatīties trīs dažādus video par jauniešiem un viņu karjeras lēmumiem:

1. "Jaunietis, kurš nevēlas turpināt mācības vidusskolā, bet vēlas kļūt par ceļojuma blogeri".

2. "Vecāki, kuri virza meitu medicīnā, bet viņu interesē māksla".

3. "Tēvs uzņēmējs, virza dēļu kļūt par biznesmeni, bet dēls vēlas kļūt par galdnieku".

Skolniekiem bija iespēja redzēt īsus trīs ģimeņu sižetus un to, kā tika diskutēts, uzstāts, risināts utml. katrs šis gadījums. Pēc video redzētā, skolnieki tika aicināti atbildēt uz dažādiem jautājumiem, iejusties gan jauniešu, gan vecāku lomā un rast vēl citus risinājuma veidus šīm situācijām. Jaunieši atzina, ka ļoti svarīgs ir vecāku atbalsts, sapratne un vienkārši izrunāšanās par lietām, kas svarīgas!

Karjeras konsultante

Vija Jurjeva