Hakatons

Datums: 04.04.2024 Hakatons "Pakalpojuma atpazīstamības veicināšana"

Aicinām jauniešus piedalīties hakatonā, kas projekta "Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā" ietvaros ir pēdējais!

Hakatona tēma "Pakalpojuma atpazīstamības veicināšana", kas sevī slēpj izaicinājumus par to, kā Liepājas jauniešu sporta dzīvē piesaistīt pilnas tribīnes ar faniem. Kas nepieciešams, lai sporta pakalpojumu, kurā piedalās paši jaunieši, apmeklētu pēc iespējas vairāk skatītāju - vai skaļa reklāma, bezmaksas uzkodas un dzērieni, katram pie ieejas suvenīrs, izklaides zona? Kas pietrūkst pašam jaunietim, kad viņš apmeklē sporta pasākumus? Piedalies, ģenerē idejas un prezentē savu piedāvājumu, kā popularizēt sporta dzīvi caur mārketinga aspektu!

KAD un KUR? No 12.-13. aprīlim LOC Tenisa hallē, Liepājā!
Piedalies un:

• Meties radošu un inovatīvu ideju piedzīvojumā 24 stundu garumā;
  • Saņem atbalstu un padomus idejas attīstīšanai no nozaru profesionāļiem;
  • Satiec citus līdzīgi domājošus jauniešus un dibini kontaktus;
  • Demonstrē savas esošās prasmes un zināšanas, un apgūsti jaunas;
  • Risini kādu no Liepājas Sporta pārvaldes izvirzītajiem izaicinājumiem un tiec pie motivējošām balvām!
Pieteikties var vidusskolēni un studenti Kurzemes reģionā ar komandu vai bez tās līdz 9. aprīlim, aizpildot reģistrēšanās formu: https://form.jotform.com/240294054821351
Dalība BEZ MAKSAS! Un priekšzināšanas nav nepieciešamas - gaidīts ir ikviens!

PASĀKUMA PROGRAMMA:
12. APRĪLIS.
13.00 Dalībnieku ierašanās, reģistrēšanās un tīklošanās pie uzkodu galda;
13.20 Hakatona atklāšana un komandu saliedēšanas aktivitātes;
13.45 Hakatona izaicinājumu prezentēšana;
14.00 Ātrie jautājumi;
14.15 Komandu veidošana un tīklošanās pie kafijas, ideju ģenerēšana ;
14.25 Ideju “Pitchi”;
14.40 Iedvesmas stāsts;
15.30 Individuālais darbs un tikšanās ar mentoriem;
18.00 Vakariņas;
19.00 Izklaide dalībniekiem;
19.30 Ideju attīstīšana, individuālais darbs komandās.
13. APRĪLIS
08.00 – Kafijas pauze/ Brokastis;
08.30 – Komandu progresa ziņojums “Check Point”;
9.30 – Ideju attīstīšana un darbs ar mentoriem;
12.00 - Kafijas pauze
12.30 – Pēdējie ieteikumi, izmēģinājumi un noskaņošanās lielajam uznācienam;
13.30 – Fināla prezentācijas, apbalvošana un atvadas.

ŅEM LĪDZI:
Lai darba process būtu raits un pēc iespējas kvalitatīvāks, ņem līdzi savu datoru (vismaz vienu uz komandu) un savu viedierīci informācijas meklēšanai, kā arī tiem nepieciešamās uzlādes ierīces. Ērtai nakšņošanai ņem līdzi arī guļammaisu, matraci un spilvenu.

INFORMĀCIJAI:
Organizatori būs parūpējušies par sabalansētām ēdienreizēm un uzkodām visa hakatona laikā. Tostarp tiks nodrošinātas telpas ne tikai produktīvai strādāšanai un ideju radīšanai, bet arī atpūtai un miega stundām.
Hakatonu "Pakalpojumu atpazīstamības veicināšana" organizē Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteris sadarbībā ar Liepājas Izglītības pārvaldi un Kurzemes plānošanas reģionu projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”. Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai.