IZGLĪTĪBA ĀRZEMĒS (Kalba.lv)

Datums: 11.03.2022 IZGLĪTĪBA ĀRZEMĒS (Kalba.lv)

BEZMAKSAS pasākums par visiem, ar karjeras izvēli un izglītību ārzemēs saistītajiem jautājumiem.

TĒMA?IZGLĪTĪBA UN KARJERA 2022

KAD?2. aprīlis

CIKOS?no pl.11 - 17

KUR?Radisson Blu Hotel, Rīga (Elizabetes Street 55, Riga)

Šis pasākums tiek rīkots jau astoņpadsmit gadus pēc kārtas! Tā laikā jauniešiem būs lieliska iespēja uzzināt vairāk par studijām ārzemēs un iepazīties ar studiju īpatnībām bakalaura un maģistrantūras programmās dažādās pasaules valstīs. Skolēniem un studentiem būs iespēja parunāties ar universitāšu pārstāvjiem un saņemt atbildes uz saviem jautājumiem par konkrētām specialitātēm, uzņemšanas prasībām un mācību iestādes stiprajām pusēm, kā arī piedalīties radošajās darbnīcās un uzklausīt vērtīgus ieteikumus.

Lūdzam skatīt drošības noteikumus izstādes Izglītība un Karjera apmeklēšanai saistībā ar Covid-19. Pēc MR lēmuma, publiskus pasākumus var apmeklēt uzrādot Covid 19 digitālo sertifikātu. Šajā sarakstā ir iekļaut tie cilvēki, kuri: ir vakcinējušies pret Covid-19; ir pēdējā pusgada laikā pārslimojuši Covid-19; pēdējo 48 stundu laikā ir veikuši Covid-19 testu un tas ir negatīvs (lūdzam ņemt vērā, ka skolu testi šim pasākumam nav derīgi)

Sīkāks info: https://www.izglitibakarjera.lv/

Pedagogs karjeras konsultants