Izstāde

Datums: 24.01.2023 Izstāde "Kur mācīties tālāk?"

Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībā ar pedagogiem karjeras konsultantiem pēc 2 gadu pārtraukuma organizē izglītības iespēju izstādi "Kur mācīties tālāk?". Divus gadus organizējot šo izstādi, pārliecinājāmies, ka ir liela atsaucība no skolēniem un skolotājiem - apmeklētāju skaits saniedza 2000 skolēnus. COVID laiks pārtrauca mūsu iesākto tradīciju, bet pēc skolēnu un skolotāju pieprasījuma vēlamies atjaunot šo pasākumu.

Izstādē “Kur mācīties tālāk?” notiek š. g. 17. februārī Liepājas Latviešu biedrības namā (LBN).

Pasākuma mērķis informēt Liepājas valstspilsētas un Dienvidkurzemes novada 8. – 12. klašu vispārizglītojošo skolu skolēnus un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņus par turpmākās izglītības iespējām Latvijā.

Izstādes norises laiks no pulksten 11.00 līdz 16.00  LBN Lielajā zālē.

Karjeras konsultante

Vija Jurjeva