JAUNIEŠI IEPAZĪST AUGSTSKOLU

Datums: 17.12.2021 JAUNIEŠI IEPAZĪST AUGSTSKOLU "RISEBA" (13.un 14.12.2021)

Nīcas vsk. 11.un 12.klases jauniešiem notika vieslekcijas, kuru laikā bija iespēja iepazīties ar RISEBA piedāvājumiem, iespējām, uzzināt studiju ilgumu, izmaksas, apgūstamās specialitātes un dažādas būtiskas nianses.
RISEBA - "Vieta, kur bizness tiekas ar mākslu." Sauklis pasvītro pilnajā nosaukumā "Biznesa mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA" iekļauto vēstījumu, kā arī atbilst augstskolas piedāvātajām studiju programmām, kurās ir gan biznesa profila programmas, gan mākslas specialitātes programmas.
Augstskola nodrošina daudzveidīgu un iekļaujošu multikulturālu vidi, piedāvājot dažādas studiju programmas, mācību formātus un studiju valodas.

Piedāvātās bakalaura studiju programmas:
ARHITEKTŪRA  AUDIOVIZUĀLĀ MEDIJU MĀKSLA
- SABIEDRISKO ATTIECĪBU UN REKLĀMAS MENEDŽMENTS
- BIZNESA PSIHOLOĢIJA
JAUNUZŅĒMUMU EKONOMIKA UN FINANSES
- EIROPAS BIZNESA STUDIJAS
UZŅĒMĒJDARBĪBAS VADĪBA

RISEBA piedāvā arī tādu macību formātu kā tālmācība, kuru izmantojot būs iespēja:

• mācīties jebkurā laikā;
  • mācīties savā ritmā;
  • izmantot mobilitātes iespējas – lejupielādējiet mācību materiālus un mācieties jebkur;
  • ietaupīt naudu uz drukāto mācību materiālu, grāmatu, ceļa izdevumu rēķina;
  • saņemt individuālu pieeju;
  • saņemt profesoru tiešsaistes konsultācijas;
  • strādāt starptautiskā vidē un studēt kopā ar kursabiedriem no visas pasaules;
  • komunicēt angļu valodā ar kursabiedriem no citām valstīm un apmainīties ar viņiem ar zināšanām, viedokļiem un pieredzi;
  • būt piederīgam starptautiskai studentu grupai ar iespēju redzēt visus aci pret aci.

Tiešsaistes nobeigumā 12.kl. jaunieši tika iesaistīti interaktīvā viktorīnā, kā rezultātā uzvarētāja (šoreiz tā bija jauniete) tika pie augstskolas sagatavotas balvas!

11.kl.5

Karjeras konsultante