Karjeras nodarbība

Datums: 14.11.2022 Karjeras nodarbība "Atklāj savas superspējas!"

Nīcas vsk.7.-9.klašu skolniekiem notika iedvesmojoša un izglītojoša videonodarbība, kurā biznesa treneris Eduards Krūmiņš kopā ar kolēģiem pastāstīja, kāpēc jauniešiem rūpēties par uzņēmējspēju attīstību un kā skolēni var apzināt savas uzņēmējspējas, koncentrējoties uz sasniedzamajiem mērķiem un savu personīgo atbildību.

Nodarbības laikā jauniešiem bija jāveic arī praktiski uzdevumi, kuros atklājās, ka jauniešiem piemīt prasmes:

- domāt radoši

- vēlme risināt problēmas

- prasme uzstādīt mērķus

- gatavība eksperimentēt

- turpināt, ja kaut kas neizdodas uzreiz, u.c.

Savukārt, 10.-12.kl.jauniešiem notika nodarbība: "Iepazīsti savas superspējas un izmanto tās!"

Video nodarbība ar personīgās izaugsmes treneri Reini Širokovu par to, kā saprast, kur dzīvē virzīties, kā apzināties iekšējos resursus un savas esošās uzņēmējspējas.

Galvenās jauniešu sadzirdētās atziņas un praktiskie ieteikumi, kuri "uzrunāja" šajā nodarbībā ir:

"Kļūdu nav, ir tikai pieredze..."

"Jā un... Jā, bet..."

"2 minūšu likums..."

"Tu vari būt uz jahtas kā pasažieris vai arī kā stūrmanis..." Izvēle ir tavā ziņā

Nīcas vidusskolas

pedagogs karjeras konsultants