KUR MĀCĪTIES TĀLĀK? 07.02.2019.

Datums: 07.02.2019 KUR MĀCĪTIES TĀLĀK? 07.02.2019.

logo_karjera

7. februārī 12. klases skolēni kopā ar pedagogu karjeras konsultantu apmeklēja pasākumu Liepājas Latviešu biedrības namā „Kur mācīties tālāk?” Šajā pasākumā – izstādē piedalījās 25 dažādas profesionālās un augstākās izglītības iestādes. Skolēniem un citiem interesentiem bija iespēja iepazīties ar Latvijas vadošo augstāko izglītības iestāžu un profesionālo izglītības iestāžu studiju programmām, studiju iespējām, uzdot sev interesējošus jautājumus, iegūt dažādus informatīvos materiālus un saņemt individuālas konsultācijas pie karjeras konsultantiem.
Izstādē piedalījās:
Rīgas Juridiskā augstskola
Ventspils Augstskola
Liepājas Universitāte
Liepājas Jūrniecības koledža
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA
Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāle
Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža
Latvijas Universitāte
Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža
Alberta koledža
Juridiskā koledža
Profesionālās izglītības kompetenču centrs Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Stockholm School of Economies in Riga
Rīgas Tehniskā universitāte
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Sociālās integrācijas valsts aģentūras Koledža un Jūrmalas profesionālā vidusskola
Latvijas Kultūras akadēmijas Latvijas Kultūras koledža
Profesionālās izglītības kompetences centrs RĪGAS TEHNISKĀ KOLEDŽA
Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Baltijas Starptautiskā akadēmija Liepājas filiāle
Banku augstskola
KALBA Izglītība Ārzemēs centrs
Ekonomikas un kultūras augstskola
Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”