Latvijas svētku mēnesis -NOVEMBRIS!

Datums: 02.11.2021 Latvijas svētku mēnesis -NOVEMBRIS!

Lai attīstītu un pilnveidotu skolēnu karjeras vadības prasmes, sekmētu skolēnu pašizpausmi, spēju sevi prezentēt, uzņemties atbildību u.c. LSM.lv ir sagatavojis lielisku materiālu - skaistas idejas katrai dienai, ko var kopā veikt visa ģimene, klase vai katrs individuāli, iepazīstot Latvijas vēsturi, svinot svētkus, gatavojot gardas maltītes, jokojot un spēlējot spēles.

Ir iespēja izprintēt šo kalendāru un īstenot idejas tā, kā paši vēlas vai izmantot piedāvātos, sagatavotos aprakstus – katra no šīm idejām ir aprakstīta LSM.lv vecāku un bērnu sadaļā vai Bērnistabā. Pie aprakstiem atradīsiet arī izprintējamus materiālus.

Novembrī veicamo darbu idejas izprintēšanai:
Kopā ar bērniem darāmo darbu kalendārs novembrim

1. Uztaisiet paši savu novembra kalendāru! 2. Izziniet, kas ir dusmas, kāpēc cilvēki dusmojas. 3. Mācieties mēles mežģāmos skaitāmpantus! 4. “Še tev zelta dālderi, nesaki ne “jā”, ne “nē”! Iemācieties spēļu klasiku! 5. Mācieties rakstīt vārdus, kuros ir burts E! 6. Miniet latviešu tautas mīklas! 7. Izcepiet auzu pārslu, medus un kakao cepumus!
8.Kopā ar Lapsiņu iepazīstieties ar elektrodrošību. 9. Izvēlieties tautastērpus lellēm! Izprintējami krāsojami zīmējumi. 10. Sviniet Mārtiņus pēc senču tradīcijām! 11. Izziniet Latvijas vēsturi! 12. Mācieties skaitīt! Monstriņu spēle. 13. Noklausieties pasaku par ezīti, kurš vāra zapti, ne podus. 14. Izmēģiniet kūku Latvijas dzimšanas dienai! Pavlova.
15. Dodieties uz Siguldu kopā ar Tutu!

16. Pagatavojiet pasaulē labāko burbuļu šķidrumu! 17. Latvijas karte, karogs, Brīvības piemineklis. Gatavojamies svētkiem! Izprintējami krāsojamie darbi. 18. Izzini Latvijas varoņus, simbolus, vēsturi. Izdrukājama galda spēle. 19. Spēlējiet skaitīšanas spēli! 20. Izziniet, ko nozīmē “dzīvot zaļi”! 21. Pagatavojiet biezpiena plācenīšus!
22. Iemācieties pirkstu vārdus! 23. Noklausieties pasaku par eža puķi. 24. Limonādes strūklaka. Veiciet eksperimentu! 25. Iemācieties atšķirt labo pusi no kreisās un kreiso no labās! 26. Izpētiet arfas spēli! 27. Rīt pirmā advente. Pagatavojiet skaistu svētku rotājumu! 28. Brokastīm pagatavojiet vienu no šīm receptēm, te piecas idejas!
29. Iemācieties “Bērnistabas”dziesmu! 30. Uztaisiet putnu barotavu!

saite: https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/vecaki-un-berni/vecakiem-un-berniem-kopa-daramo-darbu-kalendars-novembrim-idejas-katrai-dienai.a427908/

Sagatavoja:
Karjeras konsultante