Meistarklase

Datums: 05.12.2022 Meistarklase "Vizuālā tēla nozīme karjeras veidošanā"

Meistarklases laikā 9.,11. un 12.klases skolēni tika iepazīstināti ar Betolli profesionāli Līgu Krauzi, viņas dzīves/karjeras stāstu, par to kā mainījušās profesijas, viņas vēlmes un prasmes dzīves laikā.

Uzņēmēja izglītoja skolēnus par vizuālā tēla ietekmi uz karjeru, par to, ka pirmais iespaids par cilvēku rodas pirmajās 30 sekundēs un tas ir ļoti svarīgs faktors.

Profesionāle uzsvēra vizuālā tēla nozīmi, kā vienu no veiksmīgas karjeras veidošanas paņēmiena, tādējādi atstājot veiksmīga cilvēka tēlu/iespaidu. Tika diskutēts par to, ka klasika un biznesa krāsas vienmēr būs modē, un šīs krāsas vajadzētu izvēlēties dodoties uz darba interviju vai pārrunām. Skolēni tika mudināti domāt gan par dreskodu (dress code), gan mācību priekšmetu nozīmi, dažādām prasmēm, vizuālo tēlu, to ietekmi un saistību ar reālo dzīvi. Meistarklases laikā bija dzirdamas un vērojamas dažādas jauniešu diskusijas par lektores izteiktajiem piemēriem, piedāvātajiem vizuāliem attēliem un tēmām, kas saistītas ar vizuālo tēlu. Prieks, ka jaunieši iesaistās, domā, analizē, diskutē!

Karjeras konsultante

Vija Jurjeva

foto no vizuālā tēla karjeras nodarbības