Piesakies SEB skolu vēstnešu programmai

Datums: 18.10.2024 Piesakies SEB skolu vēstnešu programmai

Plašāk par programmu

• Programmas atklāšanas pasākums notiks novembrī.
  • Programmas pirmajā posmā mēs sniegsim Tev atbalstu personīgajā izaugsmē, apmācot Tevi par banku nozari, sociālajiem medijiem un publisko uzstāšanos.
  • Programmas otrajā posmā, no janvāra līdz aprīlim, Tu apgūsi finanšu pratību – uzkrājumu veidošanu, ieguldījumus, kiberdrošību un uzņēmējdarbību.
  • Iegūtās zināšanas izmantosi praksē, vadot lekcijas klasesbiedriem un citiem skolēniem par finanšu pratību.
  • Lai sagatavotos lekcijas vadīšanai, apspriestu apgūtās tēmas un gūtu atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem, Tu vismaz reizi mēnesī tiksies ar savu mentoru.
  • Sākot no janvāra, organizēsim arī papildu aktivitātes, kurās varēsi satikt citus programmas dalībniekus un iedvesmoties no interesantu viesu pieredzes stāstiem.

Vairāk lasi un piesakies ŠEIT!