1.klases dodas uz koncertu

Datums: 23.04.2019 1.klases dodas uz koncertu

1.klases skolēni kopā ar savām skolotājām 16.aprīlī devās uz Liepāju, lai koncertzālē "Lielais dzintars" skatītos koncertu "Varde par solisti". Taču šis koncerts nebija vien izklaidējoši muzikāls, bet tā vērtība bija arī jaunu zināšanu sniegšanā, izpratnes veidošanā par operu un baletu. Koncerta laikā skolēni līdzdarbojās piedāvātajās muzikālajās aktivitātēs, izzināja operu kā mākslas veidu, viņi tika iepazīstināti ar Latvijas un pasaules slavenākajiem operas solistiem. Koncerta laikā noskaidroja dažādus mūzikas terminus ar piemēru uz skatuves, piemēram, operas ārija, duets, daudzbalsīgs dziedājums. Bērniem daudzveidīgā informācija bija  atklāta ļoti dažādi: gan jauki video sižeti, gan papildus stāstījumi, gan muzikāli demonstrējumi, kas apkopoti vienā stāstā - stāstā par vardi, kas gibēja kļūt par solisti.