Dejas izrāde

Datums: 27.03.2023 Dejas izrāde "Tīklā"

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros  6.a un 6.b klases skolēni 20.martā koncertzālē "Lielais Dzintars" noskatījās laikmetīgās dejas izrādi "Tīklā". Tas ir stāsts par to, kā jauniešiem, pateicoties sociālo tīklu ietekmei, arvien grūtāk  apzināties savu vērtību. Vairs nepietiek ar to, ka patīc sev, jāpamanās patikt citiem, kļūt populāram. Izrāde atklāj, kā  popularitātes medības  var aizvest pa bīstamu ceļu. Izrādes  laikā skolēniem bija iespēja padomāt par to, ko publicē sociālos tiklos, kā tas palīdz un kā tas traucē. Pasākums bija mūsdienīgs, skolēnus uzrunājošs.

Pēc izrādes jaunieši izskatījās emocionāli pozitīvi uzlādēti, atvērti un labprāt dalījās gūtajos iespaidos.

„Esmu ļoti pateicīga par iespēju apmeklēt izrādi un labprāt apmeklētu šo izrādi atkārtoti. Bija iespēja dzīvot līdzi!” /Roberta/

„Izrāde ļoti vērtīga pusaudžu vecuma skolēniem, kuri dažkārt dzīvo iedomu un ilūziju pasaulē!’’ /Beatrise/

„Man bija ļoti interesanti, jo pašam arī patīk dejot!’’ /Rainers/

Paldies "Latvijas skolas soma" par iespēju apmeklēt izrādi, kas ļauj atklāt, redzēt, piedzīvot, izjust un uzzināt!