INICIATĪVAS “LATVIJAS SKOLAS SOMA” AKTIVITĀTES TURPINĀS

Datums: 12.03.2019 INICIATĪVAS “LATVIJAS SKOLAS SOMA” AKTIVITĀTES TURPINĀS

Jau iepriekšējā semestrī izmantojām lielāko Latvijas simtgades dāvanu, kas katram mūsu skolēnam deva iespēju izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras vērtības.

Arī šajā semestrī iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros skolēniem bija iespēja sevi bagātināt, un 21.februārī 2.-5. klašu skolēni devās uz bērnu vokālo ansambļu muzikālo uzvedumu VILKAM TĀDA DVĒSELĪT’, kas notika Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”.

ājaŠajā koncertā bērnu vokālie ansambļi no visas Latvijas izdziedāja stāstu par divām atšķirīgām pasaulēm – cilvēkiem un vilkiem.

“Tas ir stāsts par attiecībām, cilvēcību un vēlmi sadzirdēt sevi un citus. Tas aicina izjust, pārdzīvot, domāt un caur vilcēna dzīvi spēt labāk saprast savējo,” par muzikālo uzvedumu stāsta tā mākslinieciskā vadītāja Sanita Sējāne un režisore Inga Cipe. Koncertam muzikālo noformējumu radījuši divi jauni un veiksmīgi Latvijas mūziķi – komponisti Andris Sējāns un Reinis Sējāns. Pirmizrādi šis koncerts piedzīvojis pagājušā gada vasarā, turklāt izdots arī dziesmu albums, kas Mūzikas ierakstu gada balvā „Zelta Mikrofons” uzvarēja kategorijā „Bērnu mūzikas albums”.

Skolēnu vērtējumi pēc koncerta:

• Koncertā bija daudz dziesmu par vilkiem, un vilki vispār ir līdzīgi cilvēkiem.
  • Uzstājās daudz vienaudžu, viņi forši dejoja un reizē dziedāja.
  • Koncertā dziedāja daudz skolēnu ansambļu un sadarbojās kopā.
  • Patika vērot kustības.
  • Skaista mūzika.
  • Nedaudz bailīgi sēdēt augšējā balkonā.
  • Patika braukt ar liftu.
  • Patika, ka nebija jāmaksā.

vilki