Koncertsaruna ar Liepājas aktieri Viktoru Elleru

Datums: 03.06.2019 Koncertsaruna ar Liepājas aktieri Viktoru Elleru

Izmantojot iniciatīvas “Latvijas skolas soma” iespējas, uz sarunu ar skolēniem tika aicināts Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers, lai koncertsarunā sniegtu skolēniem ieskatu par Liepājas teātri, teātra vietu mākslu daudzveidīgajā pasaulē un aktiermākslā. Dziedošais aktieris iepazīstināja skolēnus ar Liepājas teātri vēsturiskajā un tagadnes skatījumā (aktieri, horeogrāfi, režisori, gaismotāji, dekorāciju gatavotāji, administrācija utt.), veidoja dialogu ar skolēniem par aktiera profesijai nepieciešamajām prasmēm un spējām, nepieciešamību nepārtraukti pilnveidoties un personības lomu profesijas izvēlē, izglītošanās ceļu, protams, arī par savu pieredzi aktiera profesijā un savu ceļu uz to,  bagātinot stāstījumu ar mīļām dziesmām.

Skolēni atzinīgi vērtēja jauniegūto informāciju par Liepājas teātri, par daudzajām darba iespējām tajā. Sarunas laikā paši skolēni nonāca pie atbildēm par dažādiem jautājumiem: par nepieciešamajām prasmēm aktiermākslā, nepārtraukto nepieciešamību pilnveidoties. Skolēniem patika iesaistīties radošajā procesā – inscinēja mēģinājumu izrādei (režija, horeogrāfija).