Datums: 21.12.2020 "Mūsu Latvijas noslēpumi"


Lai arī dažādas tēmas par Latviju skolēni apgūs gandrīz nepārtraukti visā mācību procesa laikā, mācot dažādas tēmas, tiek pieminēta Latvijas kultūra, dabas vērtības, sasniegumi, ievērojamākās personības, klases stundās pat  spēlēta spēle “Latvija 600 jautājumos”, nekad nav lieki reizi pa reizei sacensties erudīcijā par Latviju. 

Tāpēc, sadarbojoties ar biedrību “Cita Rīga”, 1.-6.klašu skolēniem šāda atraktīva nodarbība tika noorganizēta. Nodarbība notika katrai klasei atsevišķi. Tajā ikviens skolēns papildināja savas zināšanas par Latviju, iepazina arī ko jaunu: iepazina Latvijas daudzveidību. Nodarbību laikā tika spēlēta lielformāta spēle "Mūsu Latvijas noslēpumi", tika pildīti atraktīvi uzdevumi par  Latvijas "noslēpumiem", kā arī tika veidoti "noslēpumu" ceļveži, kas palika dalībnieku rīcībā. 

Skolēni iepazinās ar jaunām, svarīgām Latvijas vietām un iepazinās ar dažādiem Latvijas objektiem, kuri atrodas Rīgā, Latgalē, Vidzemē.

Skolēnus ļoti aizrāva nodarbība, jo pašiem bija jāizvēlas jautājumi, jāskaita punkti, varēja atbildēt citas komandas vietā.

Pasākums palīdzēja skolēniem atsvaidzināt savas zināšanas par Latviju, zinošākie skolēni apzinājās savu pašvērtējumu, kā arī viņi labāk iepazina cits citu.