Teātra izrāde

Datums: 12.12.2022 Teātra izrāde "Purva bridējs ugunī"

10.decembrī abu 9.klašu skolēni devās uz Liepājas teātri, lai iepazītu mūziklu, turklāt šoreiz skatījās izrādi bez iepriekšējas sagatavošanās, neiepazīstot darbu, pēc kuras izrāde veidota. Tātad - R.Blaumaņa novele "Purva bridējs" būs vēl tik jāiepazīst. Un tad nu sarunās pēc izrādes tika noskaidrots uztvertais notikumos, atveidoto tēlu raksturos, vērtībās. Turklāt pēc izrādes skolēniem bija iespēja uzdot jautājumus aktieriem, pajautāt aktieriem Gintam Grāvelim, Viktoram Elleram un Edgaram Pujātam, kā iziet no lomas pēc izrādes, ko lomas atveidošana prasa no aktiera, kā iemācīties tekstus un kā aktieri iziet no situācijas, kad teksti aizmirstas. Skolēniem bija liels prieks par iespēju pēc izrādes uzkāpt uz skatuves dēļiem un palūkoties uz zāli no aktieru skatupunkta.