Datums: 15.06.2023 Teātra izrādes "Sniegbaltīte un 7 rūķīši" apmeklējums

Pirms izrādes apmeklējuma skolēni klasē iasīja Brāļu Grimmu pasaku “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”. Pārrunās bērni izteica prieku, ka varēs šo pasaku redzēt izrādē, jo daži bija pasaku lasījuši iepriekš, daži redzējuši multfilmu.

Vispirms skolēni diskutēja, kas ir jādara, ja vēlas doties uz teātri. Runāja arī par to, kādi uzvedības noteikumi jāievēro, kā būtu vēlams ģērbties.

Un pašu izrādi Liepājas teātrī skolēni noskatījās ar lielu interesi, ievēroja uzvedības noteikumus, bija saposušies.

Pēc izrādes noskatīšanās skolēni izpildīja uzdevumus darba lapā un katrs pastāstīja saviem iespaidiem. Pārrunu laikā bērni izteica savu viedokli, izveidojās pat neliela diskusija. Skolēni runāja gan par notikumiem pasakā, gan arī par izrādes veidošanu, par tēliem, dekorācijām, aktieriem un asprātīgiem situāciju risinājumiem. Tikai daži no bērniem Liepājas teātri bija apmeklējuši agrāk, pārējiem tā bija pirmā iepazīšanās.

Visi skolēni izteica vēlmi doties uz teātri vēl.