Karjeras izglītības pasākumi un aktualitātes

Ances Mateusas pieredze medicīnas studijās

25.01.2024 Ances Mateusas pieredze medicīnas studijās

Stresa noturība, laika plānošana, spēja adaptēties un prasme komunicēt ir katru studiju pamatā. Par to, ko nozīmē studēt medicīnu, pieredzē daloties stāstīja un rādīja Nīcas vidusskolas absolvente, 3. kursa studente Ance Mateusa.

Pieteikšanās JMA Farmācijas skolai jau drīzumā!

22.01.2024 Pieteikšanās JMA Farmācijas skolai jau drīzumā!

11. un 12. klašu skolēniem, kurus interesē izzināt šīs perspektīvās un modernās jomas noslēpumus un pieteikt savu dalību nodarbībās.

Starptautiskā izglītības izstāde

22.01.2024 Starptautiskā izglītības izstāde "Skola 2024"

Karjeras aktualitātes uzņēmējdarbības, IT un nevalstiskā sektora jomā

18.01.2024 Karjeras aktualitātes uzņēmējdarbības, IT un nevalstiskā sektora jomā

11.a un 12.a klases skolēni dosies uz Impact Hub Liepāja, lai iepazītu tā darbību un ieskatītos projekta koordinatora profesijā un ikdienas darbā. Tad tālāk dosies uz "Jauniešu uzņēmējdarbības un karjeras atbalsta centru", lai iepazītos ar centra darbības mērķi un sniegtajām iespējām.

Par prasmēm savā ikdienā un profesijā

18.01.2024 Par prasmēm savā ikdienā un profesijā

Nīcas vidusskolas absolvente Ance Mateusa, kura pašlaik studē Latvijas Universitātes (LU) medicīnas fakultātes programmā "Ārstniecība" dalīsies savā studiju pieredzē ar 11.a un 12.a klases skolēniem.

11. A un 12 . A klases skolēni iepazīst LU piedāvājumu

11.01.2024 11. A un 12 . A klases skolēni iepazīst LU piedāvājumu

Kādas studiju programmas piedāvā Latvijas Universitāte (LU)? Kāda ir LU infrastruktūra un studiju vide? Par to un vēl uzzināja jaunieši stundā ar LU pārstāvi.

Iespēja jauniešiem piedalīties projektā

09.01.2024 Iespēja jauniešiem piedalīties projektā "Bizness tiešsaistē"

Ja esi 17 līdz 22 gadus vecs jaunietis un vēlies bez maksas iegūt zināšanas par biznesa izveidi internetā, piesaki savu dalību jauniešiem paredzētā projektā "Bizness tiešsaistē"! Tu iegūsi ne tikai zināšanas, bet kļūsi par jaunizveidotās kopienas "Impuls" biedru! Projekta dalībai tiks izvēlēti motivēti jaunieši, kas vēlas gūt panākumus un pelnīt ar savu produktu vai pakalpojumu tiešsaistē!

LU attālinātā vizīte 10.01.

04.01.2024 LU attālinātā vizīte 10.01.

Drīzumā - sociālo tīklu satura radīšana

03.01.2024 Drīzumā - sociālo tīklu satura radīšana

Egita Bairamova ir satura veidotāja "Instagram" platformā, kur viņas profils @mansremonts ir par... remontu. Paralēli tam Egita kopā ar Kristapu Tālbergu vada TV3 raidījumu "Manas mājas ar IKEA". Tiešsaistē tiekoties ar Egitu, varēs noskaidrot sociālo tīklu satura radīšanas detaļas - plānošana, komunikācija, sadarbība un risks.

RSU Jauno māsu akadēmija

20.12.2023 RSU Jauno māsu akadēmija

RSU Jauno māsu akadēmijas nodarbībām aicināti pieteikties 10., 11. un 12. klases skolēni, taču vietu skaits ir ierobežots – uzņemsim tikai pirmos 100 skolēnus, kuri iesniegs pieteikumu.

Uzņēmēja iedvesma ar Āri Birzi

18.12.2023 Uzņēmēja iedvesma ar Āri Birzi

Uzņēmējdarbības meistarklase jauniešiem 19.decembrī, plkst. 13.00, Strautu ielā 4, Impact Hub Liepāja telpās, Meistarklasi vadīs Āris Birze, uzņēmējs, koučs, supervizors un grāmatu autors. Piesakies un iegūsti gan jaunas zināšanas, gan papildini paziņu loku - veido savu karjeru!

Valsts policijas koledžas viesošanās skolā

18.12.2023 Valsts policijas koledžas viesošanās skolā

Gaidām ciemos absolventus

18.12.2023 Gaidām ciemos absolventus

Bezmaksas meistarklases ar uzņēmējiem

18.12.2023 Bezmaksas meistarklases ar uzņēmējiem

Cīņa, sports, dzīvesveids nodarbība

23.11.2023 Cīņa, sports, dzīvesveids nodarbība

Sports, cīņas un aktīvs dzīvesveids. Nīcas vidusskolas absolvents, karavīrs un grieķu - romiešu cīņu sporta veida pārvaldītājs Māris Štāls 8.a un 8. b klasei gan rādīja, gan aicināja veikt savā ikdienā izmantotus vingrinājumus, labas fiziskās formas sagatavotības uzturēšanai.