Karjeras izglītības pasākumi un aktualitātes

Arī vecāki mācās - izglītojoši informatīvs pasākums tiešsaitē 7.10.

03.10.2024 Arī vecāki mācās - izglītojoši informatīvs pasākums tiešsaitē 7.10.

Karjeras nedēļas "Izglītība un karjera ikvienam" ietvaros aicinām vecākus piedalīties tiešsaistes izglītojoši informatīvā pasākumā par mūžizglītību, pieaugušo izglītības iespējām Liepājā un Dienvidkurzemes novadā. Pasākumā piedalīsies Grobiņas Pieaugušo izglītības centra pārstāve Ieva Ignatova un RTU Liepāja Profesionālās pilnveides centra pārstāve Viktorija Jākobsone. Pasākums notiks tiešsaistē.

08.10.2024 Mans karjeras stāsts - Nīcas vidusskolas izglītojamo vecāku un absolventu pieredzes stāsti

7.10.-11.10. norisinās karjeras nedēļa "Izglītība un karjera ikvienam". Aicinājām arī mūsu skolas saimei piederīgos - izglītojamo vecākus un absolventus dalīties savās atmiņas par skolu un karjeras stāstā. 7.10. pie 9.a un 9.b kl. viesojās Aivis Ašmanis, kurš strādā uzņēmumā "Caljan" par riska novērtēšanas speciālistu. 11. un 12. kl. viesojās Sandra Simsone, kura ir finanšu konsulte "Swedbank".

Karjeras nedēļa

30.09.2024 Karjeras nedēļa

Visā Latvijā norisinās karjeras nedēļa "Izglītība un karjera ikvienam". Karjeras nedēļas ietvaros plānotas dažādas aktivitātes. Vairāk par tām, lasi rakstā.

Mācāmies kopā ar Tiesībsarga biroja pārstāvjiem

19.09.2024 Mācāmies kopā ar Tiesībsarga biroja pārstāvjiem

Kāpēc ir svarīgi zināt savas tiesības? Ko dara tiesas procesā tiesnesis, advokāts un prokurors? Par to šodien mācījās 11. kl. skolēni. Vairāk lasi rakstā.

18.09.2024 Tiek izsludināta pieteikšanās nodibinājuma “Nodibinājums Liepāja 2027” (Liepāja 2027) jauniešu izaugsmes programmai

Pieteikties darboties Liepāja 2027 jauniešu programmā aicināti jaunieši vecumā no 16 līdz 25 gadiem. Programma paredz aktīvu darbu no 2024. gada oktobra līdz 2025. gada augustam, kuras laikā jauniešiem būs iespēja darboties vairākās kultūras organizācijās, lai ieraudzītu tās “jaunām acīm” jeb jauniešu acīm. Vairāk lasi rakstā.

IT diena Liepājā 2024  - Tavas IT karjeras sākums

18.09.2024 IT diena Liepājā 2024 - Tavas IT karjeras sākums

Konferences laikā jauniešiem būs iespēja iepazīties ar IT profesionāļiem un organizācijām, papildus tam, pasākuma laikā vērīgākajiem klausītājiem būs iespēja piedalīties konkursos un vinnēt balvas no Liepājas pilsētas!  Būs iespēja ndividuāli piedalīties arī citās “IT nedēļa Liepājā 2024” aktivitātēs. Vairāk lasi rakstā.

Izstāde par augstāko izglītību ārzemēs IZGLĪTĪBA un KARJERA

16.09.2024 Izstāde par augstāko izglītību ārzemēs IZGLĪTĪBA un KARJERA

Jau 24. reizi ir iespēja piedalīties vienā no lielākajām izstādēm par studijām ārzemēs “Izglītība un karjera 2024”, lai klātienē tiktos ar Nīderlandes, Lielbritānijas, Vācijas, Norvēģijas, Spānijas un citu valstu universitāšu pārstāvjiem. Izstādē jūs gaidīs: iespēja tikties klātienē ar vairāk nekā 20 universitāšu pārstāvjiem no visas Eiropas; lekcijas par studijām visā pasaulē un to finansēšanu;

Darba

09.09.2024 Darba "speed-dating" Liepājā

Ja esi vismaz 18 gadus vecs un gatavs jaunu darba gaitu uzsākšanai, piedalies klātienes darba “speed-dating” pasākumā Liepājā un izlaid vairākus soļus no tradicionālā darba meklēšanas procesa!

FLEX apmaiņas porgramma ASV

06.09.2024 FLEX apmaiņas porgramma ASV

Amerikas Savienoto Valstu vēstniecība Latvijā un „American Councils for International Education” aicina skolēnus piedalīties FLEX apmaiņas programmā. Šo apmaiņas programmu sponsorē ASV Valsts departaments, un tās mērķis ir dot iespēju talantīgiem un zinātkāriem Latvijas skolēniem 2025./2026. mācību gadu dzīvot Amerikas viesģimenē un mācīties Amerikas vidusskolā BEZ maksas.

Projekts jauniešiem

06.09.2024 Projekts jauniešiem "Your Future Profession"

Ar š.g. oktobri biedrība "Impact Hub" sadarbībā ar organizācijām "Emax" un "StartCentrum" (Zviedrija) uzsāk projektu jauniešiem (18-25 g.) "Your Future Profession", kura mērķis ir veicināt jauniešu nodarbinātību, sniedzot iespēju izmēģināt sev interesējošo profesiju vai spējas  uzņēmējdarbībā un apgūt dažādas prasmes veiksmīgas karjeras izveidei. Vairāk lasi rakstā.

RSU Jauno mediķu akadēmija

04.09.2024 RSU Jauno mediķu akadēmija

Jauno mediķu akadēmija ir lielisks veids, kā iepazīt mediķa profesiju un gūt pirmo ieskatu dažādās veselības aprūpes nozarēs. Jaunajā sezonā paredzētas nodarbības tiešsaistē un klātienē labāko RSU mācībspēku un studentu vadībā.

Biznesa augstskolas

03.09.2024 Biznesa augstskolas "Turība" izglītības projekts vidusskolēniem - Uzņēmējdarbības skola

Projekta "Uzņēmējdarbības skola" mērķis ir veicināt vidusskolēnos interesi un izpratni gan par uzņēmējdarbību kopumā, gan ar šo nozari saistītajās tēmās – finanšu pratība, mediju pratība, uzņēmuma un personīgā zīmola veidošana, mārketinga triki, konfliktu risināšana, ilgtspējība, sociālo mediju tendences u.c.

Uzņēmējdarbības izglītības tiešraides konference

15.08.2024 Uzņēmējdarbības izglītības tiešraides konference "Izaugsmes kods" 20.08. skolotājiem

Junior Achievement Latvia 20. augustā aicina interesentus vērot tiešraidē uzņēmējdarbības izglītības konferenci "Izaugsmes kods"

MI talantu programma

12.06.2024 MI talantu programma

Lieliska iespēja jauniešiem ar izciliem sasniegumiem IT un matemātikā pievienoties mākslīgā intelekta izstrādātājiem, piedaloties Mākslīgā intelekta talantu programmā.

Pievienojies Valsts policijas koledžas attālinātai atvērto durvju dienai

12.06.2024 Pievienojies Valsts policijas koledžas attālinātai atvērto durvju dienai

18.06. Valsts policijas koledžā attālinātā atvērto durvju diena