Karjeras izglītības pasākumi un aktualitātes

Iekāp LU

22.10.2024 Iekāp LU "Studenta kurpēs" virtuāli

Šogad Latvijas Universitāte (LU) skolēnu iemīļoto pasākumu “Studenta kurpēs” pārceļ uz digitālo vidi! No 21. oktobra līdz 1. novembrim ikvienam interesentam būs unikāla iespēja ielūkoties studenta dzīvē, jo LU Instagram konts kļūs par platformu, kurā kāds no Universitātes studentiem īso stāstu formātā dalīsies ar savu ikdienu visas dienas garumā.

Piesakies SEB skolu vēstnešu programmai

18.10.2024 Piesakies SEB skolu vēstnešu programmai

SEB skolu vēstnešu programma piedāvā jauniešiem apmācības par dažādām tēmām, tostarp finanšu pratību un bankām. Jaunietis kļūs par savas klases finanšu pratības ekspertu un varēs apmācīt arī klases biedrus. Jaunietim ir savs mentors no SEB bankas, kurš atbalstīs viņa personīgo attīstību. Programmas norises laiks: no 2024. gada novembra līdz 2025. gada maijam. Vairāk lasi rakstā!

#ErasmusDienas sadarbībā ar Liepājas

17.10.2024 #ErasmusDienas sadarbībā ar Liepājas "Jauniešu māja" - pilsoniskā līdzdalība un brīvprātīgais darbs

16.10. 11. klase vēstures un sociālo zinātņu mācību stundu ietvaros iesaistījās Eiropas mēroga iniciatīvā #ErasmusDienas. Stundas notika sadarbībā ar Liepājas "Jauniešu mājas" pārstāvi Ievu Cipriķi. Ieva dalījās ar pieredzi darbā ar Erasmus+ projektiem un brīvprātīgā darba veicējiem. Pašlaik 11. kl. mācās par pilsonisko līdzdalību, tad skolēni grupās risināja skolai aktuālus izaicinājumus.

Erasmus dienas

14.10.2024 Erasmus dienas

Iesaistāmies Eiropas mēroga iniciatīvā #ErasmusDienas, kas 2024. gadā notiks no 14. -19. oktobrim. 6 dienu laikā Erasmus+ projektu īstenotāji un profesionāļu tīkli no visiem izglītības sektoriem ir aicināti organizēt dažādus pasākumus, izceļot Eiropas kultūras daudzveidību un mobilitātes bagātību, ieguvumus no mobilitātes un Erasmus+ projektu rezultātus.

Medicīnas jomas interesentiem - ekskursija RSU Liepājas filiālē

14.10.2024 Medicīnas jomas interesentiem - ekskursija RSU Liepājas filiālē

Nāc un darbojies praktiskā vidē! Gaidīsim interesentus š.g. 17. oktobrī pl. 15:00, Liepājā, Riņķu ielā 24/26 iepriekšēja pieteikšanās, sūtot e-pastu līdz 16. oktobrim : laila.bethere@rsu.lv (Dalībnieku skaits ierobežots)

Grobiņas Pieaugušo izglītības centrs aicina pievienoties tiešsaistes pasākumam

11.10.2024 Grobiņas Pieaugušo izglītības centrs aicina pievienoties tiešsaistes pasākumam "Erasmus+ – iespējas vietējai un starptautiskai izaugsmei"

14. oktobrī Grobiņas Pieaugušo izglītības centrs aicina ciemos uz Erasmus+ sarunu vakaru, kurā iepazīstināsim ar savu pieredzi Erasmus+ projektos, un pastāstīsim par Erasmus+ sniegtajām iespējām pieaugušo un vietējās kopienas izaugsmei.

IT diena Liepājā 2024

11.10.2024 IT diena Liepājā 2024

Kopā ar interesentiem no 9.b klases šodien apmeklējām IT iedvesmas konferenci Liepājā. Ieklausāmies dažādu IT jomas pārstāvju stāstos un uzzinājām par to, kā veidot savu IT karjeru visdažādākajās sfērās. Lasi vairāk rakstā, par to, kā uzzināt par STEM aktualitātēm Liepājā!

Mans karjeras stāsts - pie 9.a viesojas Agija Kaunese

11.10.2024 Mans karjeras stāsts - pie 9.a viesojas Agija Kaunese

Pie 9.a klases šodien viesojās Agija Kaunese, lai pastāstītu skolēniem par darbu Dienvidkurzemes novada pašvaldībā. Paldies par dubultieguldījumu, jo šonedēļ Agija jau bija macību stundā pie 9. b klases!

11.10.2024 Šodien pie 1.a klases viesojās Valsts policijas pārstāves Darja Bičenkova un Madara Lazarenoka.

VUGD viesojās pie 2. - 5. klasēm

10.10.2024 VUGD viesojās pie 2. - 5. klasēm

VUGD pārstāvji Agnese un Jānis, kuri kopā ar bērniem pārrunāja vienmēr aktuālos drošības jautājumus. Prieks, ka mūsu bērni bija ļoti zinoši un spēja atbildēt uz daudzajiem jautājumiem. Paldies VUGD par iniciatīvu un atsaucību!

Tiešsaistes diskusija

10.10.2024 Tiešsaistes diskusija "Mūžizglītība - vai nepieciešama un pieejama ikvienam"

Tiešsaistes diskusijā varēs uzzināt par VIAA piedāvātajām projektu iespējām pieaugušajiem, kā arī noklausīties pieredzes stāstus nodarbināto iesaistei un dalībai pieaugušo izglītībā. Vairāk lasi rakstā!

09.10.2024 ASV vēstniecības, Education USA un American Councils pārstāvju vizīte un nodarbības Nīcas vidusskolā 9. - 12. kl. skolēniem

Mans karjeras stāsts - pie 9.b viesojas Agija Kaunese

09.10.2024 Mans karjeras stāsts - pie 9.b viesojas Agija Kaunese

urpinās karjeras nedēļas ietvaros iesāktais "Mans karjeras stāsts" un 09.10. pie 9.b. sociālo zinību stundā viesojās Agija Kaunese, Rucavas un Dunikas, Nīcas un Otaņķu pagastu apvienības pārvaldes vadītāja.

Arī vecāki mācās

08.10.2024 Arī vecāki mācās

Tiešsaistē notika informatīvs karjeras attīstības atbalsta pasākums pieaugušajiem par pieaugušo izglītības piedāvātajām iespējām un mūžizglītības nozīmi karjeras un personiskajā pilnveidē. RTU Liepāja Profesionālās pilnveides centrs un Grobiņas Pieaugušo izglītības centra pārstāvji dalījās savā viedoklī par tēmu un informēja par piedāvātajām iespējām. Vairāk lasi rakstā!

Karjeras nedēļas ietvaros 4.a iepazīst vides pieejamību Nīcas centrā

08.10.2024 Karjeras nedēļas ietvaros 4.a iepazīst vides pieejamību Nīcas centrā

Kopā ar 4.a klasi un audzinātāju Evitu Ločmeli iepazinām Nīcas centru un tur esošo iestāžu un vietu vides pieejamību. Kopumā Nīcas centrs ir piemērots personām ar kustību traucējumiem. Interaktīvajā kartē atzīmējām vietas, kurās bijām-Nīcas Sporta halle, Nīcas ambulance, Nīcas Tūrisma un informācijas centrs, Nīcas kultūras nams un Nīcas vidusskola. Vairāk lasi rakstā!